Noc divadel /

Noc divadel v Tramtarii

  • sobota 17.11. 2018
  • 17:00 – 22:00, vstup je možný kdykoliv během tohoto času, po 22:00 následuje afterparty
  • vstup zdarma
  • vhodné i pro rodiny s dětmi

V Divadle Tramtarie bude Noc divadel opět ve znamení zábavné interaktivní hry, do které se návštěvníci plně zapojí. Setkají se s herci a zároveň nahlédnou do prostor, které jsou běžně divákům nepřístupné.

Rozboříme pomyslnou hranici mezi jevištěm a hledištěm. Návštěvníci tak budou moci využít jedinečnou příležitost postavit se tváří v tvář osudové Anně Karenině alias Janě Posníkové, tajuplnému milionáři Jayovi Gatsbymu v podání Václava Stojana, Dominice Hrazdílkové jako ďábelské nevěstě Kláře z Divokých historek či popletenému kouzelníkovi Fandovi  neboli Vítkovi Pištěckému z nejnovější tramtarijní pohádky. 

Diváci budou mít za úkol vyluštit tajenku, která souvisí s Divadlem Tramtarie. K tomu jim pomůžou právě výše zmíněné postavy. Jména úspěšných řešitelů hádanky budou následně slosovány a v neděli zveřejněny na webu a facebooku divadla, hrát se bude o volné vstupenky a dárky spojené s Divadlem Tramtarie.

A protože celý letošní rok se nese ve znamení oslav 100. výročí vzniku samostatné Československé republiky, připravujeme i v rámci naší Noci divadel česko-slovenské divadelní okénko. 

Těšíme se na vás!

So 16. 11. v 17:30 Vstupné zdarma!
Speciální akce: Noc divadel / speciální akce
We cannot display this gallery