Noc divadel v Tramtarii /

NOC DIVADEL 2014
15. listopad 2014:  noc otevřených divadel a výjimečných zážitků

Noc divadel je součástí celoevropského projektu European Theatre Night, který prezentuje divadlo tvořivým způsobem v netradiční formě. V České republice proběhl první ročník Noci divadel v roce 2013, zapojilo se do něj 400 divadel ze 120 měst a navštívilo jej přes 40 000 diváků.
Na letošní, druhý ročník, se olomoucká divadla rozhodla připravit nejen vlastní, ale také společný program, jehož cílem bude představit olomouckou divadelní scénu jako spolupracující provázaný celek.

Od podvečerních hodin se v sobotu 15. listopadu na olomouckých divadelních scénách hraje. Ne ovšem představení a nehrají herci. Hrají návštěvníci. A hraje i prostor divadel, který vám v rámci noci divadel chceme představit v netradičním a originálním světle.

PRAVIDLA HRY:
Cílem je zúčastnit se divadelní hry na všech scénách:
DIVADLO TRAMTARIE (Hraje se od 17:00 – 19:30)
MORAVSKÉ DIVADLO
DIVADLO NACUCKY
ANSÁBL OZ (Hraje se v Bezručových sadech 18:00-21:30)

V divadle, do kterého přijdete jako první, získáte hrací kartu s deseti herními políčky. Každé divadlo má určitý počet políček, do kterých dostanete za splněné úkoly razítka. Pokud se vám podaří získat všechna razítka ze všech čtyř divadel, můžete soutěžit o lákavé ceny. Slosování a následné vyhlášení výherců proběhne v Moravském divadle Olomouc ve 22:30 hodině. Zde pro Vás bude připraven i vrchol celé NOCI DIVADEL v podobě After party s živou kapelou, ve které si zazpívají herci ze všech olomouckých divadel! Přijďte oslavit divadlo. Diváci a tvůrci společně!

PROGRAM V DIVADLE TRAMTARIE:

17:00-19:30/ KDO PŘEŽIJE: TRAMTARIE aneb Stezka potemnělým divadlem
Můžete nocovat v motelu Normana Batese, budete svědky zániku lidstva v režii robotů a můžete i tančit s provazem v Městě hříchu.
20:30 / PSYCHO / Nejnovější horor za zvýhodněnou cenu 70 Kč
22:00 / Hudební program v Moravském divadle Olomouc
23:00 / Vyhlášení výsledků Interaktivní hry

Těšíme se na vás!

Nenalezeno žádné představení
We cannot display this gallery