Interaktivní Noc divadel v Tramtarii v sobotu 17. listopadu

Milí diváci, 
opět se blíží celorepubliková akce Noc divadel, do které se každoročně zapojuje i naše divadlo. Letos připadá na sobotu 17. listopadu. Připravili jsme pro Vás jedinečný program, ve kterém jsou bořeny hranice mezi jevištěm a hledištěm. Čeká vás interaktivní hra, při které se střetnete tváří v tvář hercům a jejich postavám, a zároveň se podíváte do prostor divadla, které běžně nejsou přístupné. Budete luštit tajenku a na pět úspěšných řešitelů, ktere vylosujeme, čeká odměna. Začínáme v 17:00 a program potrvá až do 22 hod. Vy můžete přijít kdykoliv v tomto čase. Vstup je zdarma. Těšíme se na vás! Podrobnější info ZDE.

Noc divadel v Tramtarii

  • sobota 17.11. 2019
  • 17:00–22:00, vstup je možný kdykoliv během tohoto času, po 22:00 následuje afterparty
  • vstup zdarma
  • vhodné i pro rodiny s dětmi

V Divadle Tramtarie bude Noc divadel opět ve znamení zábavné interaktivní hry, do které se návštěvníci plně zapojí. Setkají se s herci a zároveň nahlédnou do prostor, které jsou běžně divákům nepřístupné.

Rozboříme pomyslnou hranici mezi jevištěm a hledištěm. Návštěvníci tak budou moci využít jedinečnou příležitost postavit se tváří v tvář osudové Anně Karenině alias Janě Posníkové, tajuplnému milionáři Jayi Gatsbymu v podání Václava Stojana, Dominice Hrazdílkové jako ďábelské nevěstě Kláře z Divokých historek či popletenému kouzelníkovi Fandovi  neboli Vítkovi Pištěckému z nejnovější tramtarijní pohádky. Chybět nebude ani Marek Zahradníček jako oblíbená Linda ze hry Sex zadarmo nedostaneš.

Diváci budou mít za úkol vyluštit tajenku, která souvisí s Divadlem Tramtarie. K tomu jim pomůžou právě výše zmíněné postavy. Jména úspěšných řešitelů hádanky budou následně slosovány a v neděli zveřejněny na webu a facebooku divadla. Hrát se bude o volné vstupenky a dárky spojené s Divadlem Tramtarie.

A protože celý letošní rok se nese ve znamení oslav 100. výročí vzniku samostatné Československé republiky, připravujeme i v rámci naší Noci divadel česko-slovenské divadelní okénko. 

Těšíme se na vás!