Divadlo Tramtarie slaví 10. narozeniny!

Samotným oslavám jsme vyhradili celý měsíc duben. Hned 2., 3. a 4. dubna 2015 se můžete těšit na znovuobnovenou premiéru jedné z nejúspěšnějších inscenací historie Divadla Tramtarie, hořko-veselou komiksovou lovestory I na Batmana občas padne smutek.
Hlavním jádrem oslav bude Slavnostní narozeninový večer divadla, který se uskuteční v pátek 10. dubna. Vstupenky zde. Konferenciérská dvojice provede diváky historií i současností Divadla Tramtarie. Program složený z humorných skečů, songů z oblíbených inscenací a dokumentárních filmovými záběrů ze zákulisí příprav inscenací bude zakončen zlatým hřebem večera v podobě křtu zbrusu nového Almanachu věnovaného historii a současnosti Divadla Tramtarie, který vznikl ve spolupráci s divadelní vědou Univerzity Palackého v Olomouci. O zábavu ve druhé částí večera se postarají DJové, jedním z nich bude i Matouš Hekela, jeden ze zakládajících členů Tramtarie, dnes úspěšný skladatel mezinárodně proslaveného divadelního tělesa Tantehorse.
Celý duben můžete soutěžit o volné lístky v regionálních médiích, po každém dubnovém představení proběhne losování o vstupenky, dárkové předměty, či almanach, v divadelním baru bude možno zakoupit oblíbený drink některé z postav inscenací a celou řadu dalších překvapení.